Питання, що часто задаються


Час, необхідний для проходження процесу рецензування робіт у репозитарії НАУ, може залежати від кількох факторів:

  • Обсяг та складність роботи. Рецензування робіт, які мають більший обсяг або складніші змістовні аспекти, може забрати більше часу.
  • Якщо в репозитарії знаходиться значна кількість робіт, які потребують рецензування, то процес може затягнутися в часі.
  • Введення всіх метаданих. Якщо всі метадані введені правильно, включаючи всі необхідні дані, це може сприяти більш прискореному проходженню процесу завершення рецензування.

Зазвичай процес рецензування робіт у репозитарії НАУ може займати від 1 до 3 робочих днів, залежно від вищезгаданих факторів та інших умов, які можуть впливати на часові рамки.

  • Перший крок, користувач повинен бути зареєстрованим в інституційному репозитарії НАУ. Реєстрація відбувається через корпоративну пошту університету (@nau.edu.ua, @npp.nau.edu.ua).
  • Наступний крок, користувач звертається до свого відповідального на кафедрі для надання доступу до необхідної колекції/колекцій. 

Також є можливість подати електронний запит на сайті бібліотеки використовуючи опцію "Подати заявку"

Ні, не можна. Тези конференцій розміщуються виключно постатейно та обов'язково у форматі pdf. Також важливо ввести всі метадані статей. 

Авторські профілі в Scopus та Web of Science не потрібно створювати, вони з’являються автоматично за наявності  вашої статті чи тез конференцій у цих базах.  Якщо ж у вас виникають труднощі зі створення профілів в Google Scholar, ORCID чи ResearchGate, звертайтесь за допомогою до працівників НТБ НАУ.


Контакти:

Адреса:м. Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1, корп. 8Б (НТБ), к.6

e-mail: naukometria@nau.edu.ua

Тел.: (406)73-94

 

Тимчасово в таблиці Рейтингів викладачів відсутня пошукова стрічка, але все одно є можливість здійснити пошук по прізвищу. Для цього натисніть одночасно на клавіатурі комп’ютера комбінацію клавіш Ctrl+F. НА екрані з’явиться пошукова стрічка, в яку потрібно ввести українською мовою прізвище та ім’я викладача НАУ. 

Заповніть «Електронну анкету для створення наукового профілю» над таблицею рейтингів

Наша адреса:

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету

м. Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1 (корп. 8Б)

03058

Бібліотека працює:

Понеділок – четвер: 800 – 1700

П`ятниця: 800 – 1600

Субота, неділя – вихідні