Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

Безкоштовний тестовий доступ до бази даних HeinOnline

Untitled

До 04.01.2022 р. безкоштовний тестовий доступ до бази даних HeinOnline. Доступ надається  за адресою https://heinonline.org/HOL/Welcome 

 

HeinOnline - найбільша в світі база даних правових досліджень. Доступ (платний) до цієї бази даних мають 175 країн світу.

 

На відміну від комерційних довідково-правових систем таких компаній як LexisNexis або Westlaw, що надають послуги практикам, діяльність HeinOnline спрямована більше на забезпечення правовою інформацією юридичних бібліотек. Матеріали доступні в текстовій версії, а лише в PDF (з функцією повнотекстового пошуку завдяки техніці OCR).

 

HeinOnline - найбільший в світі дистриб'ютор юридичних періодичних видань.

 

HeinOnline охоплює більш ніж 1800 юридичних періодичних видань. Крім своєї великої колекції юридичних журналів, HeinOnline також містить повне зібрання «англ. Congressional Record », повне зібрання« United States Reports »(починаючи з 1754 року) відомі світові судові справи (з початку 1700 роки), юридичну класику XVI-XX століть, збори угод Організації Об'єднаних Націй і Ліги Націй, всі угоди США, Федеральний реєстр (з моменту створення в 1936), Звід федеральних нормативних актів (починаючи з 1938) і багато іншого.

 

З моменту свого заснування у 2000 році фірмою William S. Hein & Co. , HeinOnline стала визнаною базою даних правових досліджень.

 

У 2007 році HeinOnline увійшла в Топ-100 «Самих важливих компаній в індустрії цифрового контенту». У 2009 новий продукт HeinOnline - база даних «Subject Compilations of State Laws Database» був визнаний Американською асоціацією юридичних бібліотек як кращий новий продукт.

 

Доступ відбуваеться з усіх комп'ютерів НАУ та за допомогою точок Wi-Fi. Вхід здійснюється за контролем IP адрес, без логіну і паролю. По закінченні тестового доступу очікуємо на Ваші відгуки щодо даного ресурсу. У разі виникнення проблем із налаштуванням безкоштовного тестового доступу слід звертатися за консультаціями до НТБ НАУ (ntb@nau.edu.ua)

 

 

Дата: 07 / 10 / 2021, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2021 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка