Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

До Дня науки

Untitled

21 травня 2021 року завідувачі відділів НТБ НАУ: Н. Куджоян та О. Фатич були присутні на семінарі до Дня науки «Бібліотека. Інформація. Суспільство», який проводила ДНТБ України на Zoom платформі. 

На семінарі були розглянуті питання щодо вузівських бібліотек в реаліях сьогодення; цифрових колекцій на базі Green Stone як структурного елементу бібліотек для навчального процесу; перезавантаження бібліотеки: третє місце “Librarium”; соціальних мереж як дієвого інструменту розкриття бібліотечного фонду в умовах карантинних обмежень тощо.