Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

ЛЕСЯ УКРАЇНКА: 150 РОКІВ

Untitled

Весна для колективу Науково-технічної бібліотеки НАУ розпочалася з приємної події… 6 березня 2021 року бібліотекарі відвідали мистецьку виставку «Леся Українка: 150 імен», що проходила в Українському домі з 25. 02. 2021 по 8. 03. 2021 року, і була присвячена ювілею нашої Лесі.

«Леся Українка: 150 імен» – це проект, який був організований під егідою Міністерства культури та інформаційної політики, мета якого – актуалізувати творчість Лесі Українки, мотивувати сучасників, особливо молоде покоління, більше читати, пізнавати світ життя і творчості Лесі Українки.

Виставка була представлена в 7 залах. Події розгорталися в різних локаціях. Проходили екскурсії, відбувалися перформанси, обговорення, перегляди фільмів і вистав, присвячених Лесі Українці та її творчості.

Проект приємно здивував нас… Сучасне прочитання творів і біографії Лесі Українки розширило нашу уяву про поетесу і дало поштовх по-новому подивитися на нашу Лесю. Класикеса предстала перед нами в нових іменах, образах, творах, гранях... Вона: геніальна поетеса, жінка-інтелектуалка, чуттєва пані, талановита і багатогранна людина, сильна творча особистість... 

 На виставці було представлено багато цікавих експонатів. Нашу увагу привернули два портрети Лесі Українки, виконані художником-імпресіоністом Іваном Трушем, її сучасником. Ми мали унікальну можливість добре роздивитися портрети, порівняти їх і дізнатися історію створення.

Мистецька виставка «Леся Українка: 150 імен» викликала в нас приємні емоції, зарядила творчою енергетикою й позитивом, дала поштовх поділитися цими враженнями з молоддю і перечитати твори Лесі Українки. 

 

 

Дата: 24 / 03 / 2021, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2021 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка