Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

ЖИТТЯ В ОБІЙМАХ КВІТІВ

Untitled

7 березня 2021 року бібліотекарі Науково-технічної бібліотеки НАУ відвідали Національний музей українського народного декоративного мистецтва. Вони ознайомилися з музейними експонатами і експозиціями, оглянули художню виставку, присвячену творчості Марії Приймаченко та ювілейну мистецьку виставку «Катерина Білокур. Життя в обіймах квітів», присвячену 120-й річниці від дні народження української художниці Катерини Білокур. Саме ця виставка і викликала найбільший інтерес у колег.

На виставці представлено 37 художніх робіт майстрині з колекції музею.  Вперше гості музею побачили три роботи з музейних фондів — «Портрет племінниць художниці», «Будьте здорові, з урожаєм!», «XXX CPCP». Чотири роботи мисткині представили інші київські музеї. 

Олена Шестакова, куратор виставки, науковець НМУНДМ, провела цікаву і змістовну екскурсію, яка тривала півтори години. Вона ознайомила нас з картинами художниці, розповіла про її жіночу долю та любов до малювання, презентувала листи майстрині і показала на стендах видатних українців, які  відіграли важливу роль в її житті – Оксану Петрусенко, Павла Тичину, Миколу Кагарлицького, Дмитра Косарика, Василя Нагая та інших. 

За допомогою мобільного додатку доповненої реальності «SIMOAR» ми побачили роботи художниці – «Цар Колос» та «Берізонька», які зникли під час виставки українського мистецтва в Парижі у 1957 році.

Музей вразив нас своїми колекціями. Ми надихнулися етнокультурною спадщиною наших предків і отримали море позитивних емоцій. А екскурсія, не тільки захопила нас у вир неповторної творчості Катерини Білокур, але і дала поштовх для розуміння, на скільки важливо любити своє рідне, зберігати й плекати прекрасне в сучасному світі. 

Катерина Білокур (1900 – 1961 рр.) – художниця-самоука, неповторна майстриня пензля, незвичайна жінка. Вона усе своє життя присвятила квітам, увічнюючи їх на своїх полотнах. 

 

Дата: 24 / 03 / 2021, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2021 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка