Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

ДИВОГРАЙ ЗИМОВИХ СВЯТ

Untitled

Наближаються різдвяно-новорічні свята… У передчутті цього чарівного зимового циклу наші серця наповнюються приємним теплом, любов’ю, щастям. Ми  стаємо: добрішими, щирішими, світлішими… Ділимося радісною новиною з усім світом, творимо добро, допомагаємо нужденним, підтримуємо близьких та рідних. 

Бібліотекарі НТБ НАУ вже підготувалися до свят… Ми написали звіти, укомплектували фонди бібліотеки новими цікавими книгами та періодичними виданнями, організували книжкові виставки до важливих дат і подій, прикрасили книгозбірню.  І все це, для вас, наші читачі!

Спеціально до свят, фахівці НТБ підготували книжково-ілюстративну виставку «Грудень – місяць чудес», присвячену різдвяно-новорічному циклу. Експозиція розташована на ІІІ поверсі бібліотеки, усі охочі можуть з нею ознайомитися. Вам розкажуть  багато цікавого про святкування Різдва і Нового року. Також видадуть книжки додому, нададуть консультації і пояснення.

Шановні читачі! Запрошуємо вас до НТБ НАУ!

Частіше відвідуйте нашу книгозбірню! Читайте! Ми стараємося для вас! 

З Новим роком! Нехай рік прийдешній буде наповнений тільки радісними подіями! Успіхів, удачі, усіх благ!

До зустрічі у Новому 2021 році!!!