Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

ДИВОСВІТ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Untitled

Шановні студенти та викладачі!

 

Запрошуємо усіх до Науково-технічної бібліотеки НАУ!

 

Якісні зразки художньої літератури, які зібрані у фондах нашої бібліотеки, порадують вас і наповнять новими знаннями й відчуттями, розширять горизонти світосприйняття, дадуть поштовх по-новому подивитися на себе та занурять у глибини неповторних емоцій.

Для вас фахівці НТБ підготували книжкову експозицією «Дивосвіт української літератури», яка присвячується сучасній українській літературі. Виставка знайомить з новинками і тенденціями живого літературного процесу, що відбувається у нашому щоденному житті.

Представлено книги відомих українських письменників: Ліни Костенко, Валерія Шевчука, Олеся Ульяненка, Юрія Покальчука, Василя Шкляра, Юрія Винничука, Оксани Забужко, Галини Тарасюк, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Люко Дашвар, Юрія Іздрика, Марії Матіос, Любка Дереша, Тараса Прохаська, Софії Майданської, Володимира Єшкілєва, братів Капранових та інших відомих та молодих авторів.

Художня література в Україні розвивається, примножується,  оновлюється… Вона має столітні традиції: від І. Котляревського й Т. Шевченка до Ю. Андруховича і С. Жадана. Є попит на книгу! Діалог автора з читачем продовжується. 

 

Дружіть і ви з книгою, читайте! 

Виставка діє з 26. 10. 2020 по 9. 11. 2020 року.

Ми чекаємо на вас!!!