Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

Бібліотека майбутнього

Untitled

23 жовтня 2020 року заступник директора з наукової роботи #НТБНАУ О. Шкурко взяла участь в виїзному засіданні методичного центру ДНТБ України для технічних бібліотек та ДІФ, яке відбулось на базі бібліотеки № 115 Деснянського району м. Києва. У засідання взяли участь фахівці ДНТБУ, директори бібліотек ЗВО м. Києва, завідувачі технічних бібліотек.

Директор ЦБС Деснянського району Тетяна Оврак та співробітники бібліотеки ознайомили з інклюзивною бібліотекою, з найновішим технічним та мультимедійним обладнанням, сучасними комфортними зонованими приміщеннями з Wi-Fi-зонами, інноваціями в діяльності бібліотек району тощо.

Влада вкладає гроші в бібліотеки. І це надихає та вселяє надію.