Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

NAU Library Open School

Untitled

      19.10.2020 р. для студентів І курсу ФЕБА, які навчаються за спеціальністю «Облік і аудит», було проведено онлайн заняття на платформі Google Meet у рамках NAU Library Open School.

      У заході взяли участь керівники основних підрозділів НТБ НАУ. Зі вступним словом виступила завідувачка відділу навчальної літератури з міжнародної економіки та права Катерина Постовіт, яка коротко розповіла майбутнім економістам про бібліотеку, її фонди, діяльність відділу інформаційно-аналітичної та довідково-бібліографічної роботи. Завідувачка відділу інформаційного та програмно-технічного забезпечення Ольга Фатич ознайомила першокурсників з принципами роботи автоматизованої бібліотечної інформаційної системи, новими електронними ресурсами Науково-технічної бібліотеки НАУ, зокрема електронними комплектами підручників для дистанційного навчання. Олена Можеітова, завідувачка  відділу наукової обробки документів та організації каталогів НТБ розповіла про систему каталогів бібліотеки, зокрема  про правила користування електронним каталогом НТБ НАУ. Фонди наукових та періодичних видань з економіки студентам презентувала завідувачка відділу комплексного обслуговування читачів Ірина Ткачова.

 

Дата: 20 / 10 / 2020, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2020 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка