Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

КОЗАКИ – МУЖНІ ЛИЦАРІ УКРАЇНИ

Untitled

14 жовтня – особливий день у житті українців. Ми відзначаємо три величних свята: Покров Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника України. 

До Дня українського козацтва фахівцями Науково-технічної бібліотеки НАУ підготовлена книжково-ілюстративна експозиція «Козаки – мужні лицарі України». Історичні праці, спогади, ілюстративний матеріал, що представленні на виставці, знайомлять читачів з героїчною історією українського козацтва, пластунів та характерників, їхньою фізичною підготовкою, віруванням, духовним життям, а також розкривають секрети  бойових мистецтв. 

В історичному минулому українського народу було таке неповторне і легендарне явище, як Запорозька Січ. Це про неї М. В. Гоголь у своєму творі «Тарас Бульба» писав: «Так ось вона, Січ! Ось те гніздо, звідки вилітають усі ті горді й дужі, як леви! Ось звідки розливається воля й козацтво на всю Україну!».

У культурі нашого народу свято бережуть народні традиції, звичаї, знання, що передаються із покоління у покоління. Військовим традиціям приділяється особливе місце у вихованні майбутніх громадян – патріотів своєї держави.

Шановні читачі! Запрошуємо вас відвідати книжкову експозицію «Козаки – мужні лицарі України», присвячену до Дня українського козацтва. 

Виставка діє з 9. 10. 2020 по 30.10.2020 року.

Приходьте до нас! Читайте! 

Вивчайте історію свого народу! 

Будьте справжніми українцями!