Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

NAU Library Open School

Untitled

01.10.2020 р. для студентів І курсу ФАЛД, які навчаються за спеціальністю «Дизайн», було проведено чергове заняття у рамках NAU Library Open School.

Завідувач відділу інформаційного та програмно-технічного забезпечення НТБ Ольга Фатич ознайомила першокурсників з основними принципами роботи автоматизованої бібліотечної інформаційної системи, з електронними ресурсами Науково-технічної бібліотеки НАУ. Олена Можеітова, завідувачка  відділу наукової обробки документів та організації каталогів НТБ, розповіла про систему каталогів бібліотеки. Студенти змогли закріпити на практиці навички роботи з пошуковою системою на WEB-порталі НТБ НАУ. 

Для першокурсників було організовано ознайомлювальну екскурсію до Науково-технічної бібліотеки НАУ. Завідувачка сектору НТБ С. Македонська  презентувала відділ комплексного обслуговування читачів бібліотеки, підготувала підбірку видань з історії та теорії мистецтва, які викликали у майбутніх спеціалістів в галузі дизайну неабиякий інтерес. На завершення всі охочі змогли зареєструватись в електронній базі бібліотеки та отримати комплекти підручників на І семестр.

 

Дата: 08 / 10 / 2020, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2020 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка