Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

НА "КУКУРУДЗЯНИКУ" - ДО США!

Untitled

  16 грудня 2019 року в Науково-технічній бібліотец і  відбулася захоплююча зустріч із командиром екіпажу АН-2, пілотом першого класу Петром Невойтом, автором повісті про унікальний переліт Юрієм Плаксюком та їхніми товаришами, які представили неймовірну книгу "З глибин і до небес", що заснована на реальних подіях! 

  Вітальним словом відкрив захід проректор з наукової роботи Володимир Харченко. Володимир Петрович подякував нашим гостям, які завітали до #Авіаційного і наголосив, якою гордістю для нас є ці справжні сміливці та виразив величезну повагу, адже політ дальністю 16 000 км на маленькому літаку, що не призначений для великих перельотів - це щось нереальне, але як ми бачимо - можливо все. 

  Це трилогія, в якій читач поринає у вихор подій, стаючи свідком становлення підводника та випробування його глибинами океану, афганської саги братів у дні радіоактивної катастрофи на ЧАЕС, міжконтинентального перельоту «кукурудзяника» з Чернігова в Теннессі! 

  Ви лише уявіть! Наші повітряні аси на Ан
-2 спромоглися облетіти майже половину Земної кулі.  Такого раніше і до тепер ніхто не робив. 

  Зустрічати таких видатних людей в стінах Національного авіаційного університету - велика радість та прекрасна можливість почути цю історію з перших уст!

Крім того, автор презентував свою книгу "З глибин і до небес" Науково-технічній бібліотеці!

А приємною новиною стало те, що на цю подію завітали телеканали "Київ" та "Марс-ТВ". 

 

  Дякуємо нашим гостям та усім присутнім! 

Володимир Ісаєнко (Volodymyr Isaienko) Oksana Vovk Владимир Харченко Roza Vinetskaya Arthur Goodmanian Екатерина Бабикова (Ekateryna Babikova) Анатолій Михненко Національний авіаційний університет Відділ управління та адміністрування Виктория Вахнован (Viktoria Vahnovan) Телеканал Київ Телеканал Марс-ТВ Леся Хоменко (Lesya Homenko) Науково-технічна бібліотека НАУ (НТБ НАУ) Ирина Пионтковская

 

Дата: 18 / 12 / 2019, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2020 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка