Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

Вечір пам’яті Василя Стуса

Untitled

    3 грудня 2019 р. в актовій залі 7 корпусу НАУ проходив Вечір пам’яті Василя Стуса, організований кафедрою журналістики Факультету міжнародних відносин. Після поетичної композиції за участі студентів факультету та демонстрації художнього фільму «Заборонений» учасники заходу мали змогу поспілкуватися з авторами одноіменного роману і водночас сценаристами кінофільму Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим. В рамках заходу відділ навчальної літератури з міжнародної економіки та права НТБ спільно з відділом комплексного обслуговування читачів НТБ презентували відкритий перегляд літератури «Народе мій, до тебе я ще верну…». Увазі присутніх були запропоновані твори поета, видання, що розповідають про його поетичний талант та трагічну долю, про дисидентський рух 60-80-х років в СРСР, активним учасником якого був Василь Стус.

Дата: 12 / 12 / 2019, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2020 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка