Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

Вебінари від Clarivate Analytics 26-28 листопада 2019

Untitled

Назва серії, що складається з трьох вебінарів «Ресурси Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки»

 

Всі вебінари починаються о 16:15 за київським часом. Інколи при реєстрації, в залежності від налаштувань вашого браузера, початок може відображатися о 17:15 GMT+3, або за іншим часовим поясом, що відповідатиме 16:15 GMT+2 – київського часу. Маєте можливість обрати вебінар, що зацікавив або прослухати серію*. Відповіді на запитання, залишені під час реєстрації, буде надано протягом відповідного вебінару.

 

26 листопада, вівторок 16:15

Тема: Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science

Тези: Бази даних на платформі Web of Science. Принцип відбору та індексації матеріалів. Алгоритм пошуку літератури за темою досліджень. Використання операторів пошуку, символів скорочення та заміни, панелі уточнення результатів. Визначення лідерів галузі, основних видань, безкоштовних та відкритого доступу, якими грантами підтримувалися дослідження. Аналіз та збереження отриманих даних Можливості EndNote on-line для створення колекції статей вченого. 

Реєстрація: посилання

 

27 листопада, середа 16:15

Тема: Публікаційна стратегія науковця

Тези: Типи публікацій. Світ наукових журналів. Показники якісного наукового видання: технічні та наукові. Публікаційний процес. Підбір видання для публікації. Бізнес моделі видань або де друкуватися безкоштовно. Оформлення публікації за форматом обраного видання Маркери хижацьких видань та перевірка індексації видання у Web of Science. Оновлений Master Journal List та його можливості. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate: можливості, створення, використання

Реєстрація: посилання

 

28 листопада, четвер 16:15

Тема: Наукова діяльність установи.

Тези: Пошук та аналіз публікацій установи на платформі Web of Science. Основні наукометричні показники. Порівняння ефективності співпраці за допомогою InCites. Складнощі що виникають при пошуку здобутків установи, причини та наслідки. Підготовка матеріалів для створення та корегування поєднаного профілю установи Organization-enhanced profile. 

Реєстрація: посилання 

 

Російською мовою - з 18 листопада три серії в тч з академічного письма з кількома повторами вебінарів

Детальний розклад за посиланням, Зверніть увагу на оновлену другу серію

посилання

 

Англійською та іншими мовами (без сертифікатів) посилання

 

По реєстрації Ви отримаєте повідомлення з посиланням за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку и налаштувати звук. Можливо підключатися з смартфонів, планшетів, ноутбуків. Операційна система ХР не підтримується, необхідно щоб було встановлено останні версії браузерів. 

*Отримання сертифікату учасника передбачено лише тим хто прослухав не менше 90% часу кожного з 3 вебінарів обраної серії, ідентифікація відбувається за вказаною, під час реєстрації електронною поштою

Інформація про семінари, вебінари, події  що організовує Clarivate Analytics в Україні на Facebook - посилання.

Дата: 20 / 11 / 2019, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2020 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка