Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

День інформації на Факультеті міжнародних відносин

Untitled

  18 листопада 2019 року працівниками відділу навчальної літератури з міжнародної економіки та права НТБ було проведено День інформації на Факультеті міжнародних відносин. Завідувач ВНЛМЕП НТБ К. Постовіт ознайомила студентів 110, 111 та 118 гр., які вивчають дисципліну «Основи наукових досліджень» (викл. проф. В. Шульгіна), з організацією каталогів в НТБ НАУ, принципами роботи та правилами реєстрації в АБІС «УФД/Бібліотека», звернула їхню увагу на необхідність дотримання правил академічної доброчесності та розповіла про міжнародні правила цитування.

      Зав. сектору НТБ Е. Азнакаєва провела для студентів лекцію-огляд «Пошук інформації в Науково-технічній бібліотеці», ілюструючи свою розповідь реферативними журналами та бібліографічними покажчиками з фонду НТБ НАУ, які були представлені на тематичній виставці літератури в читальній залі відділу.  

  Для учасників заходу працівники ВНЛМЕП НТБ підготували два відкритих перегляди літератури: «PR та реклама: наукові основи, теорія, практика», а для майбутніх журналістів –  «Журналістика сьогодні: стан, реалії, перспективи», на яких були представлені нові надходження до відділу, спецалізовані довідкові та періодичні видання. Студенти могли не тільки ознайомитись з книжками, а й отримати їх на абонементі відділу. 

 

      

 

 

Дата: 19 / 11 / 2019, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2020 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка