Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

Дистанційні послуги бібліотекиДистанційні послуги бібліотеки НАУ

news

 

Тріал-доступ до ресурсу Statista для Національного Авіаційного Університету з 25.11.2019-08.12.2019

Untitled

Шановні колеги!

З з 25.11.2019-08.12.2019 р. відбудеться тріал-доступ до ресурсу дослідницького інституту «Statista» (Гамбург), який має у своєму розпорядженні світову базу наукової інформації.

 

Доступ відбудеться з усіх комп'ютерів НАУ та за допомогою точок Wi-Fi. Вхід здійснюється за контролем IP адрес, без логіну і паролю. По закінченні тестового доступу очікуємо на Ваші відгуки щодо даного ресурсу.

 

Ваш лінк для підключення: посилання

 

«Statista» співпрацює с тисячами навчальних закладів у всьому світі, у тому числі з Гарвардським і Єльським університетами, Берлінським університетом імені Гумбольдта. Майже всі ВНЗ Німеччини вже мають доступ до даних.

За роки співробітництва був створений оптимальний пакет, який включає в себе доступ до даних з 22.500 джерел, можливість завантажувати, структурувати та використовувати інформацію в наукових роботах, досліджуваннях, презентаціях. Коли навчальний заклад має доступ до даних, будь-який його студент та співробітник може на рівних правах користуватись їми. В першу чергу, «Statista» надає можливість підвищити науковий потеніал, зайняти виграшну позицію серед інших навчальних закладів, а також залишатись у курсі всіх світових процесів у найрізноманN ?тніших сферах наук, ринків, державного та приватних секторів.

Як наукова організація, «Statista» щодня генерує й оновлює базу даних за допомогою спеціалістів з різних країн світу. «Statista» також співпрацює з перевіреними науковими центрами.

 

 

Доступ відбувається з усіх комп'ютерів НАУ. Вхід здійснюється за контролем IP адрес, без логіну і паролю. По закінченні тестового доступу очікуємо на Ваші відгуки щодо даних ресурсів. У разі проблем із доступом пишіть на адресу ntb&nau.edu.ua.

 

Чекаємо на ваші відгуки після знайомства з ресурсом Statista!

Дата: 11 / 11 / 2019, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2020 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка