Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


 

Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ

Untitled

Шановний користувач, для створення сучасної бібліотеки, яка зможе задовольнити всі Ваші інформаційні потреби, запрошуємо Вас до співпраці! 

Науково-технічна бібліотека Національного авіаційного університету проводить анкетування «Якість інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НТБ НАУ». Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки. Ви зможете допомогти нам, ретельно заповнивши цю анкету. 

Посилання на анкетування

news

 

Заняття NAU Library Open School

Untitled

З метою забезпечення проведення фахової ознайомлювальної практики 11-14 червня 2019 року в Науково-технічній бібліотеці НАУ для студентів I курсу Юридичного факультету були проведені заняття у рамках NAU Library Open School. 

О. Хавара, провідний бібліограф НТБ розповіла про історію створення та сьогодення бібліотеки, її фонди. Н. Куджоян, завідувач відділу інформаційно-аналітичної та довідково-бібліографічної роботи НТБ ознайомила з послугою бібліотеки «Віртуальна бібліографічна довідка», «Віртуальні виставки». О. Галушко, завідувач сектору НТБ та О. Остроух, бібліотекар I категорії НТБ зацікавили студентів видавничою діяльністю НТБ, довідковим фондом відділу, проінформували щодо довідково-бібліографічної діяльності бібліотеки. Ю. Шененко, завідувач відділу інформаційного та програмно-технічного забезпечення НТБ та М. Терещенко, бібліотекар I категорії НТБ розповіли про електронні ресурси бібліотеки, доступи до світових баз даних тощо.

Крім того, О. Можеітова, завідувач  відділу наукової обробки документів та організації каталогів НТБ та О. Будачова, завідувач сектору НТБ ознайомили з роботою АБІС «УФД/Бібліотека», новими електронними ресурсами та системою каталогів НТБ. В. Тарасенко, завідувач відділу комплектування НТБ та Г. Юзковець, завідувач сектору НТБ розповіли екскурсантам про шлях книги до читача. Л. Даскал, завідувач відділу навчальної літератури для старших курсів НТБ, С. Куцакова, головний бібліотекар НТБ та О. Овчиннікова, провідний редактор НТБ ознайомили з роботою відділу, її виставковою діяльністю, розповіли про реєстрацію користувачів в АБІС «УФД/Бібліотека». І. Ткачова, завідувач відділу комплексного обслуговування читачів НТБ та С. Македонська, завідувач сектору НТБ зацікавили цінними та рідкісними виданнями з фонду бібліотеки, ознайомили з фондом стандартів та матеріалами ICAO, які зберігаються у фонді НТБ.

О. Лазаренко, завідувач сектору НТБ, презентувала бібліотеку та книжкову виставку «Знайомтеся! Сучасна українська література» і прочитала лекцію «Будь у тренді, читай!». Усі ці заходи були спрямовані на популяризацію української книги, художньої літератури, читання. Студенти отримали запрошення на заходи в креативному просторі неформальної освіти «Clever Space». 

 

Дата: 19 / 06 / 2019, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2019 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка