Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


news

 

БУДЬ У ТРЕНДІ, ЧИТАЙ!

Untitled

6 червня 2019 року в Науково-технічній бібліотеці НАУ для обдарованої молоді, яка приїхала з різних регіонів України до Національного авіаційного університету на заняття у «Літню школу – 2019», були проведені просвітницько-пізнавальні заходи. 

Оксана Лазаренко, завідувач сектору НТБ, презентувала бібліотеку, познайомила з книжковою виставкою «Знайомтеся! Сучасна українська література» і прочитала лекцію «Будь у тренді, читай!». Усі ці заходи були спрямовані на популяризацію української книги, художньої літератури, читання.

Молодь більше дізналась про сучасних українських письменників, літературні новинки та літературні процеси, що відбуваються в Україні.  Усі відгукнулись на пропозицію бібліотекаря прочитати улюблені поезії українських класиків. Присутні висловили своє ставлення до сучасної української літератури. Разом склали «десятку» найвідоміших українських письменників. На думку присутніх, ними стали: Л. Костенко, Ю. Андрухович, О. Забужко, В. Шкляр, С. Жадан, Люко Дашвар, В. Лис, І. Роздобудько, М. Матіос, Ю. Винничук.

Читайте сучасних українських письменників!

Будьте в тренді літературних процесів!

Книжки чекають на вас!