Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


news

 

МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!

Untitled

Літо у Науково-технічній бібліотеці НАУ розпочалося великим святковим дійством, присвяченим Міжнародному дню захисту дітей.

4 червня 2019 року декан Факультету архітектури, будівництва та дизайну Октябрина Чемакіна разом зі своїм колективом запросила вихованців  Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий Дім» села Святопетрівське Київської області та дітей співробітників університету до бібліотеки НАУ. Для маленьких відвідувачів була створена  особлива атмосфера і підготовлена  цікава  програма, яка передбачала проведення заходу в різних локаціях. Юні відвідувачі  були у центрі подій: малювали, складали пазли, спілкувалися зі студентами ФАБД і слухали музику. Яскраві враження у них викликала колекція порцелянових ляльок у національному вбранні та виставка народної творчості «12 місяців».

Завідувач сектору НТБ Оксана Лазаренко провела  народознавчий екскурс-урок. Вона розповіла малечі про етнічний склад України та особливості національного українського одягу. 

Багато зусиль для проведення свята на високому рівні доклали: директор НТБ Вікторія Вахнован, завідувачі відділів НТБ Ірина Ткачова та Юлія Шененко, завідувач сектору НТБ Світлана Македонська, бібліотекар І категорії НТБ Марина Терещенко. 

Давайте ніколи не забувати, що діти, це – громадяни держави. Вони потребують нашої уваги, турботи, любові і захисту. Ми зобов’язані зробити все можливе, щоб юнь України росла щасливою і їхні мрії збувалися. 

Зі святом вас!

Усім бажаємо гарних літніх канікул!

 

Дата: 05 / 06 / 2019, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2019 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка