Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


news

 

NAU Library Open School

Untitled

22 листопада 2018 р. для студентів 113 групи НН ІМВ НАУ, які навчаються за спеціальністю «Країнознавство та туризм», було проведене чергове заняття у рамках NAU Library Open School. 

В читальній залі відділу навчальної літератури з міжнародної економіки та права НТБ першокурсники ознайомились з тематичною виставкою літератури «Туризм: практика, проблеми, перспективи» з циклу «Шлях до професії». Завідувачка ВНЛМЕП НТБ К. Постовіт розповіла про історію створення та сьогодняшній день бібліотеки, про її фонди. 

Олена Можеітова, завідувачка  відділу наукової обробки документів та організації каталогів НТБ, розповіла про принципи роботи автоматизованої бібліотечної інформаційної системи, про нові електронні ресурси та систему каталогів бібліотеки. Студенти змогли закріпити на практиці навички роботи з пошуковою системою на WEB-порталі НТБ НАУ. 

Працівниками ВНЛМЕП НТБ для першокурсників було організовано ознайомлювальну екскурсію до Науково-технічної бібліотеки НАУ, в ході якої вони ознайомились з виставкою «Цінні видання кінця ХІХ – початку ХХ ст. з фонду Науково-технічної бібліотеки НАУ», яка експонується в читальній залі НТБ на ІІ поверсі, та отримали запрошення відвідати креативний простір «Clever Space». Завідувачка сектору НТБ Т. Чорпіта  презентувала відділ комплексного обслуговування читачів бібліотеки, підготувавши підбірку видань, присвячених подорожам та географічним відкриттям, які викликали у майбутніх спеціалістів в галузі туризму неабиякий інтерес.

 

Дата: 07 / 12 / 2018, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2019 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка