Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


news

 

ЯКА ЧУДОВА УКРАЇНСЬКА МОВА!

Untitled

9 листопада – особливий день у житті українців. Ми відзначаємо День української писемності та мови. Щороку потужна енергетика цього свята наповнює нас любов’ю, запалює серця і надихає колектив Науково-технічної бібліотеки НАУ на різноманітні дійства й урочистості,  присвячені рідній мові та українській книзі.

Цьогоріч бібліотека НАУ стала місцем проведення перфомансів, діалогів з молоддю, мовних флешмобів й конкурсів. Відкрив урочистості у НТБ  проректор з навчальної роботи НАУ Артур Гудманян. Він запропонував колегам разом зі студентами долучитися до «Диктанту національної єдності», який транслювався у прямому ефірі «Українського радіо».  Патріоти України: представники усіх інститутів, факультетів, відділів, центрів, студентства й ректорату НАУ із задоволенням взяли участь у цьому захопливому дійстві, наповнили себе приємними емоціями, об’єднавшись у «…сім’ї вольній, новій…». 

Директор НН ГМІ Сергій Ягодзинський, завідувач кафедри української культури та мови Ірина Бурлакова, старший викладач Тетяна Чухліб й інші викладачі цієї кафедри гучно заявили про себе у ці святкові дні. Для молодого покоління старші наставники провели «Дні української писемності та мови у Національному авіаційному університеті», які тривали протягом тижня, з 5 по 12 листопада 2018 року. Заключний захід з цього циклу відбувся у приміщенні бібліотеки НАУ. 

Плекають духовні традиції й прищеплюють любов до Батьківщини берегині НТБ. Так, 9 і 12 листопада 2018 року, до Дня української писемності та мови вони разом з читачами провели цілу низку зворушливих мініатюрних задів та флешмобів, презентували нові видання сучасної української літератури, ознайомили з книжково-ілюстративною виставкою «Мова – скарбниця духовності народу». 

Тож єднаймо зусилля в праці на благо української мови, сміливо вставаймо до почесної та відповідальної місії – збереження рідного слова для майбутніх поколінь! 

У нас одна мова, одна нація, одна Україна!