Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

  

ЯКА ЧУДОВА УКРАЇНСЬКА МОВА!

Untitled

9 листопада – особливий день у житті українців. Ми відзначаємо День української писемності та мови. Щороку потужна енергетика цього свята наповнює нас любов’ю, запалює серця і надихає колектив Науково-технічної бібліотеки НАУ на різноманітні дійства й урочистості,  присвячені рідній мові та українській книзі.

Цьогоріч бібліотека НАУ стала місцем проведення перфомансів, діалогів з молоддю, мовних флешмобів й конкурсів. Відкрив урочистості у НТБ  проректор з навчальної роботи НАУ Артур Гудманян. Він запропонував колегам разом зі студентами долучитися до «Диктанту національної єдності», який транслювався у прямому ефірі «Українського радіо».  Патріоти України: представники усіх інститутів, факультетів, відділів, центрів, студентства й ректорату НАУ із задоволенням взяли участь у цьому захопливому дійстві, наповнили себе приємними емоціями, об’єднавшись у «…сім’ї вольній, новій…». 

Директор НН ГМІ Сергій Ягодзинський, завідувач кафедри української культури та мови Ірина Бурлакова, старший викладач Тетяна Чухліб й інші викладачі цієї кафедри гучно заявили про себе у ці святкові дні. Для молодого покоління старші наставники провели «Дні української писемності та мови у Національному авіаційному університеті», які тривали протягом тижня, з 5 по 12 листопада 2018 року. Заключний захід з цього циклу відбувся у приміщенні бібліотеки НАУ. 

Плекають духовні традиції й прищеплюють любов до Батьківщини берегині НТБ. Так, 9 і 12 листопада 2018 року, до Дня української писемності та мови вони разом з читачами провели цілу низку зворушливих мініатюрних задів та флешмобів, презентували нові видання сучасної української літератури, ознайомили з книжково-ілюстративною виставкою «Мова – скарбниця духовності народу». 

Тож єднаймо зусилля в праці на благо української мови, сміливо вставаймо до почесної та відповідальної місії – збереження рідного слова для майбутніх поколінь! 

У нас одна мова, одна нація, одна Україна!