Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


news

 

Бібліотечні уроки

Untitled

11 жовтня 2018 р. для учнів 101, 102 та 203 груп АКЛ НАУ в рамках NAU Library Open School було проведено три бібліотечні уроки, які стали доброю традицією для Науково-технічної бібліотеки НАУ, починаючи з 2014 р. 

В 2018 р. ці заходи проходили під знаком святкування 85-річчя Національного авіаційного університету. Для кожної з груп завідувачка відділу навчальної літератури з міжнародної економіки та права НТБ К. Постовіт провела екскурсії по науково-технічній бібліотеці, розповіла про її 85-річну історію, роботу бібліотеки та ії співробітників, ознайомила ліцеїстів з фондами і каталогами. Завідувачка сектору НТБ Т. Чорпіта  презентувала відділ комплексного обслуговування читачів бібліотеки, підготувавши для учнів підбірку видань з фонду відділу, які викликали у екскурсантів неабиякий інтерес. Дітей зацікавили і книжкова виставка «Цінні видання кінця ХІХ – початку ХХ ст. з фонду Науково-технічної бібліотеки НАУ», і виставка дитячої творчості «НАУ – 85», які в ці святкові дні експонуються в читальній залі на ІІ поверсі. В читальній залі на третьому поверсі бібліотеки учні ознайомились з тематичною виставкою літератури «Творець педагогіки добра», що присвячена 100-річчя від дня народження визначного українського педагога В.Сухомлинського. 

Завідувачка сектором відділу комплексного обслуговування читачів НТБ              О. Лазаренко підготувала і провела для  учасників бібліотечних уроків лекції «Національний Авіаційний університет: історія, традиції, сьогодення», в ході яких розповіла про історію створення та сьогодняшній день Національного авіаційного університету і запросила ліцеїстів стати в майбутньому студентами нашого університету.

Дата: 16 / 10 / 2018, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2019 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка