Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

  

Екскурсія для майбутніх журналістів

Untitled

4 жовтня 2018 р. у рамках NAU Library Open School для студентів 210 та 211 груп НН ІМВ НАУ, які навчаються за спеціальністю «Журналістика», працівниками відділу навчальної літератури з міжнародної економіки та права НТБ було організовано ознайомлювальну екскурсію до Науково-технічної бібліотеки НАУ. Завідувачка ВНЛМЕП НТБ К. Постовіт розповіла про історію створення бібліотеки університету, її фонди, електронні ресурси та систему каталогів. 

В ході екскурсії студенти змогли закріпити на практиці навички роботи з пошуковою системою АБІС «УФД Бібліотека», ознайомились з виставкою «Цінні видання кінця ХІХ – початку ХХ ст. з фонду Науково-технічної бібліотеки НАУ», яка експонується в читальній залі НТБ на ІІ поверсі, та отримали запрошення відвідати креативний простір «Clever Space».

Завідувачка сектором відділу комплексного обслуговування читачів НТБ              О. Лазаренко підготувала для учасників екскурсії книжкову виставку «Життя в просторі книг: дивосвіт української літератури» та  провела огляд творів сучасних українських письменників. Крім того, студенти ознайомились з тематичною підбіркою словників української мови з фонду відділу комплексного обслуговування читачів, яка допоможе майбутнім журналістам в оволодінні професією.

 

Дата: 10 / 10 / 2018, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2015 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка