Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


news

 

Екскурсія для майбутніх журналістів

Untitled

4 жовтня 2018 р. у рамках NAU Library Open School для студентів 210 та 211 груп НН ІМВ НАУ, які навчаються за спеціальністю «Журналістика», працівниками відділу навчальної літератури з міжнародної економіки та права НТБ було організовано ознайомлювальну екскурсію до Науково-технічної бібліотеки НАУ. Завідувачка ВНЛМЕП НТБ К. Постовіт розповіла про історію створення бібліотеки університету, її фонди, електронні ресурси та систему каталогів. 

В ході екскурсії студенти змогли закріпити на практиці навички роботи з пошуковою системою АБІС «УФД Бібліотека», ознайомились з виставкою «Цінні видання кінця ХІХ – початку ХХ ст. з фонду Науково-технічної бібліотеки НАУ», яка експонується в читальній залі НТБ на ІІ поверсі, та отримали запрошення відвідати креативний простір «Clever Space».

Завідувачка сектором відділу комплексного обслуговування читачів НТБ              О. Лазаренко підготувала для учасників екскурсії книжкову виставку «Життя в просторі книг: дивосвіт української літератури» та  провела огляд творів сучасних українських письменників. Крім того, студенти ознайомились з тематичною підбіркою словників української мови з фонду відділу комплексного обслуговування читачів, яка допоможе майбутнім журналістам в оволодінні професією.

 

Дата: 10 / 10 / 2018, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2019 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка