Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

 


news

 

НАУ КРІЗЬ РОКИ

Untitled

2018 рік для Національного авіаційного університету – ювілейний: цьогоріч ми відзначаємо 85 років. Пройшовши великий і непростий шлях від КАІ до НАУ, наш заклад став потужним навчально-науковим центром на теренах України, здобув визнання в авіаційній спільноті, зробив вагомий внесок у розвиток авіації, освіти, науки і техніки. 

На честь такої поважної дати 25 вересня 2018 року в Науково-технічній бібліотеці відбулися просвітницькі заходи, присвячені 85-річчю НАУ. Зокрема, для студентів І курсу ФЕБА у рамках NAU Library Open School було проведенo заняття «Пошук інформації в Науково-технічній бібліотеці НАУ». Ініціювала його старший викладач кафедри української культури та мови НН ГМІ Тетяна Чухліб. Роботу бібліотеки презентували: завідувачі відділів НТБ Наталія Куджоян, Олена Можеітова та Ірина Ткачова, бібліотекарі І категорії Юлія Шененко й Ольга Остроух. 

Відвідини читальних залів й відділів, відкрили для першокурсників багато цікавого. Вони ознайомилися з виставковою діяльністю та бібліографічною роботою книгозбірні. Дізналися про каталогізацію фонду, електронні ресурси НТБ, інформатизацію процесів в НАУ.

Готуючись до ювілею НАУ, завідувач сектору НТБ Оксана Лазаренко підготувала просвітницько-популяризаторський захід «НАУ крізь роки» і разом зі старшим викладачем кафедри української культури та мови НН ГМІ Тетяною Чухліб провела огляд-лекцію, присвячену 85-річчю НАУ. Для студентів це був своєрідний урок-відкриття… Усі присутні поринули до витоків світової й вітчизняної авіації та творення нашого університету… Особливий інтерес у слухачів викликали видатні постаті у царині авіації: новатори, науковці, успішні авіатори, ректори нашого вишу: Микола Голего та Олександр Аксьонов. Святкову атмосферу заходу створили книжки, що були представлені на розгорнутій книжково-ілюстративній виставці «На шляху прогресу», яка присвячена  ювілею нашого навчального закладу. 

Цей камерний, світлий захід сколихнув творчий політ студентів і став для них поштовхом до здобуття глибоких професійних знань, зміцнення патріотичної свідомості. Ми впевнені, що молодь НАУ гідно продовжуватиме закладені в минулому традиції й  надбання НАУ. Ми сміливо можемо доручити їм небо...

85 років – це лише проміжна віха нашого шляху. НТБ вже працює над новими проектами й завданнями, щоб примножити славу Національного авіаційного університету.

Будемо: жити, творити, перемагати!

Дата: 27 / 09 / 2018, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження


  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2019 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка