Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

  

Передплата періодики 2018

Untitled

Шановні Викладачі Національного Авіаційнго Університету!

Для забезпечення вітчизняними та закордонними фаховими періодичними виданнями відповідного або спорідненого профілю згідно Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 року №1187, Науково-технічна бібліотека проводить щорічну підписку періодичних видань на 2018 рік. 

У зв’язку з підготовкою документації на тендер просимо завідувачів кафедр та керівників підрозділів НАУ терміново надати cлужбові записки (за зразком) у відділ комплектування НТБ НАУ (кім.11) до 30.09.2017 року з візою проректора за напрямком діальності. 

 

Зараз НАУ передплачено доступ до електронної бібліотеки ЦУЛ, бібліографічної системи Scopus, проходять тріал-доступи до інших повнотекстових баз даних провідних видавництв. Докладніше дивіться у розділі тріал-доступи.

Накази та розпорядження керівництва університету щодо формування електронної бібліотеки НАУ знаходяться на сайті НТБ НАУ у розділі “Викладачам НАУ” за адресою: http://www.lib.nau.edu.ua/profesors/normdoc.aspx

Перелік наукових видань НАУ, що входять до провідних міжнародних наукометричних баз даних знаходиться за адресою: http://www.lib.nau.edu.ua/forum/default.aspx?g=posts&t=358

 

Бажаємо приємного спілкування з Книгою та Інформацією! 

 

Адміністрація НТБ НАУ.

Дата: 14 / 09 / 2017, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2015 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка