Новини
Путівник бібліотекою
Про бібліотеку
Правила користування бібліотекою
Преса про НАУ
Видавництво НАУ
Електронна бібліотека
<strong>Послуги та сервіси</strong>
Довідкові матеріали
Офіційні документи
Масові заходи
Викладачам НАУ
Консультація (Форум)
Подаруй бібліотеці книгу
Часті питання та відповіді
Контакти
Вакансії
Дарувальники
Преса про НТБ
Співробітникам НТБ

  

У НТБ НАУ відкрито робочі місця для створення електронних кабінетів

Untitled

29 червня 2017 року у Науково-технічній бібліотеці НАУ відбулося відкриття робочих місць для створення електронних кабінетів вступників. Відповідно до „Правил прийому до Національного авіаційного університету у 2017 році”тощо, вищі навчальні заклади створюють консультаційні центри при приймальних комісіях для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі. Вступники можуть звернутися до таких консультаційних центрів будь-якого вищого навчального закладу з метою створення електронного кабінету, внесення заяви в електронній формі, атестату.

Необхідно зазначити, що саме в НАУ Консультаційний центр з надання допомоги вступникам успішно працює вже багато років поспіль. В цьому році керівництвом вишу було вирішено збільшити кількість робочих місць для вступників до 25. Це надасть змогу абітурієнтам безпомилково створити кабінет, поспілкуватись з фахівцями різних галузей та визначитись з фахом, а також без помилок подати заяву на омріяну спеціальність.

Тому ми раді бачити абітурієнтів у стінах університету. Окрім консультації по створенню електронного кабінету, вони отримуватимуть кваліфіковані консультації за спеціальностями, особливостями правил прийому, зможуть оглянути територію та університетський кампус.

Дата: 07 / 07 / 2017, Автор: НТБ НАУ
Джерело: НТБ НАУ

RSS


Віртуальні виставки
Нові надходження  Національний Авіаційний Університет
© 2009 - 2015 НТБ НАУ. Програмне забезпечення та технічна підтримка